FLUOBEAM® LX
Найпотужніше рішення для хірургії прищитоподібних залоз
Управління джойстиком: будьте господарем у грі
FLUOBEAM® LX, розроблений для легкого перенесення та маніпуляцій на хірургічному полі, пропонує оптимізовану ергономіку з джойстиком, що спрощує навігацію та вибір функціональних можливостей програмного забезпечення безпосередньо хірургом.
Ви будете вражені від його чутливості
Завдяки високій чутливості FLUOBEAM® LX дозволяє виявляти сигнали низької флуоресценції (автофлюоресценція) з неперевершеною візуалізацією в режимі реального часу.
Крок у світло
Завдяки значно зменшеній чутливості камери до навколишнього світла, FLUOBEAM® LX дозволяє візуалізувати прищитоподібні залози в режимі автофлюоресценції в режимі реального часу з увімкненим робочим освітленням (без прямого освітлення хірургічного поля). Це дозволяє уникнути будь-якого переривання хірургічного робочого процесу та забезпечує високий комфорт у використанні.
Неперевершене зображення
Завдяки високій частоті кадрів для відображення в режимі реального часу (25 кадрів / с) в автофлюоресценції та великій глибині різкості (> 5 см), із програмним забезпеченням для зображення FLUOSOFT ™ LX, FLUOBEAM® LX дозволяє хірургам працювати в оптимізованих умовах з легкою інтерпретацією зображень та маніпуляцій з пристроєм.
Previous
Next

Новини

Про продукт

глав lx-min

Ідентифікація прищитоподібних залоз у режимі реального часу

Завдяки декільком рокам розробки в співпраці з міжнародними групами клінічних спеціалістів, систему FLUOBEAM® було спроєктовано таким чином, щоб вона доповнювала середовище операційної.

FLUOBEAM® є комплексним рішенням флуоресцентної візуалізації, що надає хірургу флуоресцентне зображення операційного поля в режимі реального часу.

Легкість застосування системи та її здатність до аналізу зображень робить її важливим інструментом у руках хірургів. У хірургів немає ніякої допомоги у локалізації паращитоподібної залози та навіть для досвідчених хірургів використання FLUOBEAM®

є реальною допомогою.

Переваги

  • Візуалізацію, що бачить хірург на екрані системи – не можливо побачити без неї
  • Найкращий контроль під час втручання.
  • Зниження частоти ускладнень
  • Скорочення часу перебування в лікарні.
  • Технологія, яку можна використовувати у різних напрямках.
  • Зниження витрат за рахунок зниження кількості ускладнень
  • Збільшення кількості пацієнтів за рахунок високого рівня технічного забезпечення хірургічної служби

Флуоресцентна візуалізація під час операції: точний та ефективний метод

Визначення прищитоподібних залоз може бути проблемою навіть для досвідчених хірургів через їхній малий розмір (декілька міліметрів) та через те, що часто вони знаходяться у товщі жирової тканини або зміщені (розташовуються в нетипових зонах).

Випадкове видалення здорових паращитоподібних залоз є поточним ускладненням тиреоїдектомії. Це може призвести до гіпопаратиреозу, короткочасному в більшості випадків, але й може спровокувати порушення кальцієвого метаболізму та, здебільшого, гіпокальціємію. Отже, критично важливо правильно визначити місцезнаходження паращитоподібних залоз під час операції.

Зображення, що відображаються на дисплеї, надають додаткову інформацію, що покращує розуміння хірургом ситуації з метою запобігання можливих післяопераційних ускладнень.