FLUOBEAM®
Эвропейський лідер флюоресцентно зображення для хірургії
Досконалість
Fluobeam 800 призначений для відображення на екрані потоку, розповсюдження та або накопичення індоціаніну зеленого ICG перед під час та після операції для візуалізації кровотоку, потоку лімфи, що дає хірургу можливість клінічної оцінки перфузії у реальному часі.
• Біопсія сторожового лімфатичного вузла.
• Діагностика та хірургія лімфедеми.
• Реконструкція молочної залози, пересадка клаптя шкіри, реконструктивна -пластична хірургія.
• Візуалізація жовчовивідних шляхів у гепатобіліарній зоні та визначення метастазів печінки, первинних пухлин
• Лімфодисекція у гінекології
• У трансплантації органів
Безпека: ти не повіриш своїм очам
FLUOBEAM® - це зручна система без оптичного ризику. Його оптична головка оснащена лазером класу 1 як джерелом світла збудження з чутливою інфрачервоною камерою. Лазер класу 1 нешкідливий для ока навіть у разі прямого впливу. FLUOBEAM® поєднує в собі безпеку та продуктивність.
Ергономіка: певний смак свободи
FLUOBEAM® був розроблений для розміщення в операційній, забезпечуючи хірургу автономність, яка не вимагає втручання оператора. Хірурги повністю контролюють отримання та візуалізацію зображення простим натисканням кнопки на оптичній головці.
Індивідуальне зображення
Програмне забезпечення для обробки зображень FLUOSOFT ™ спеціально розроблено для кожної індикації, так що хірурги можуть робити знімки в режимі реального часу: висока чутливість для програм із низьким рівнем флуоресценції, псевдокольоризація з відносною кількісною оцінкою для оцінки перфузії, автоматичне виявлення судин перфоратора перед розтином клаптя , панорамні зображення лімфатичних протоків. Цей підхід у поєднанні з перевіреними протоколами запобігає неправильному поводженню та забезпечує велику надійність результатів
Previous
Next

Новини

Про продукт

Картинка глав

Візуалізація кровотоку перед, під час та після хірургії

Завдяки декільком рокам розробки в співпраці з міжнародними групами клінічних спеціалістів, систему FLUOBEAM® було спроєктовано таким чином, щоб вона доповнювала середовище операційної.

FLUOBEAM® є комплексним рішенням флуоресцентної візуалізації, що надає хірургу флуоресцентне зображення операційного поля в режимі реального часу. Легкість застосування системи та її здатність до аналізу зображень робить її важливим інструментом хірургів.

Переваги

  • Візуалізацію, що бачить хірург на екрані системи – не можливо побачити без неї
  • Найкращий контроль під час втручання.
  • Зниження частоти ускладнень
  • Скорочення часу перебування в лікарні.
  • Технологія, яку можна використовувати у різних напрямках.
  • Зниження витрат за рахунок зниження кількості ускладнень
  • Збільшення кількості пацієнтів за рахунок високого рівня технічного забезпечення хірургічної служби

Флуоресцентна візуалізація зменшує відсоток післяопераційних ускладнень

Незважаючи на досвід хірурга, клінічна оцінка перфузії все ще залишається суб’єктивною та часто недостатньою для передбачення післяопераційних ускладнень. Флуоресцентне зображення надає якісну та кількісну інформацію для кращої оцінки перфузії. Ця інформація дає хірургам можливість об’єктивно оцінити якість перфузії в реальному часі.

Зображення, що відображаються на дисплеї, надають додаткову інформацію, що покращує розуміння хірургом ситуації з метою запобігання можливих післяопераційних ускладнень.